Głos GLaDOS chce, aby Portal 3 wreszcie powstał. „Macie moje błogosławieństwo!”

Portal 3 - głos GLaDOS chce, aby wreszcie Valve zajęło się grą
Newsy PC PS5 Xbox Series

Portal 3 co prawda nie jest owiany takim mitem jak Half-Life 3, ale również jest kontynuacją, na którą czekamy od bardzo dawna. Nawet aktorka podkładająca głos pod GLaDOS chce, aby Valve wskrzesiło swoją cenioną markę.

Ellen McLain udzieliła niedawno wywiadu, w którym w żartach poprosiła fanów o zasypywanie Valve mailami dotyczącymi trzeciej części serii. Aktorka wyraziła chęć powrotu do roli GLaDOS.

No to piszcie! Wyślijcie maile do Valve! Macie moje błogosławieństwo. Napiszcie „Ellen chce zrobić Portala 3”!

– powiedziała Ellen McLain w rozmowie z Kiwi Talkz

Oficjalnie Valve nie potwierdziło dalszych losów marki i wątpliwe, aby w najbliższym czasie się to zmieniło. Świat Portala nie jest jednak całkowicie martwy, bowiem w czerwcu tego roku zadebiutowało Portal: Companion Collection na Nintendo Switch, a chwilę wcześniej Aperture Desk Job, czyli spin-off serii przygotowany na potrzeby urządzenia Steam Deck.

Nadzieja umiera jednak ostatnia. Jakiś czas temu Valve potwierdziło, że przygotowuje obecnie wiele nowych gier, w tym projekt lub projekty w uniwersum Half-Life. Możliwe, że Portal 3 (lub kolejny spin-off) również znajdują się w produkcji, choć oczywiście nie jest to nic pewnego.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie