Niespodzianka od Rockstara. Red Dead Redemption 2 dostało aktualizację i nowości w trybie Online

Red Dead Redemption 2 z niespodziewaną aktualizacją i nowościami
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Red Dead Redemption 2 nie jest głównym obiektem zainteresowań Rockstar Games. Deweloperzy, mimo wcześniejszych zapewnień, wydali nową łatkę do trybu Online.

Rockstar Games niedawno podjęło kontrowersyjną decyzję związaną z Red Dead Redemption Online. Tryb multiplayer to niezwykle popularnej i docenionej gry po prostu miał… umrzeć. Deweloperzy tłumaczyli taką decyzję chęcią skierowania sił na opracowywanie GTA VI. No dobra, ma to jakiś sens, ale graczom się to nie spodobało.

Zresztą, nie tylko im. Aktor użyczający głosu głównemu bohaterowi gry również wstawił się za społecznością. Rockstar niewiele sobie jednak z tego robił i zdecydował, że więcej zawartości nie ma sensu oczekiwać. Dlatego też tak dużą niespodzianką jest wydany dopiero co patch. Co więcej – nie był on wcześniej zapowiadany przez deweloperów.

Do Red Dead Redemption 2 trafiła nowa aktualizacja, która zaskoczyła graczy. Ci nagle musieli pobierać ponad 5 GB dodatkowych plików. Warto jednak chwilę poczekać, bo łatka naprawia sporo uciążliwych problemów. Naprawiono bugi z lobby gry, połączeniem, znikaniem zwierząt i paroma innymi rzeczami. Brzmi dobrze, ale to nie wszystko.

Dostaliśmy również aż trzy nowe misje! To świetna wiadomość, szczególnie w świetle hejtu, jaki wylał się na Rockstara po ostatnim ogłoszeniu. Nowa zawartość dostępna jest na poczcie i obejmuje trzy zadania – Bad Faith, Strong Medicine i Sow and Reap. Ciekawe, czy to definitywny koniec, czy twórcy szykują więcej tego typu miłych niespodzianek…

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie