Nowe gry PS4 i PS5 tego tygodnia. „Disneyowe simsy”, wiktoriański soulslike i 3 inne premiery

Nowe gry PS4 i PS5 tego tygodnia. Parę potencjalnych hitów
Newsy PS4 PS5

PlayStation Access podzieliło się kolejnym filmikiem przedstawiającym nowości na konsole „niebieskich”. Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia zapowiadają się zacnie.

Posiadacze konsol PlayStation mają się z czego cieszyć. Na ich sprzęt debiutuje w tym tygodniu aż pięć pozycji i są to z pewnością zróżnicowane tytuły. Coś dla siebie znajdą m.in. fani Simsów, gatunku souslike czy gier sportowych.

Na kanale PlayStation Access pojawiło się nowe wideo podsumowujące nowe gry tego tygodnia na PS4 i PS5. Wśród premier z całą pewnością trzeba wyróżnić wiktoriański soulslike Steelrising, który dostał pozytywne, acz niezbyt oszałamiające recenzje. Wygląda jednak na to, że dla fanów gatunku jest to pozycja niewarta pominięcia. To jednak nie wszystko.

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia:

The Tomorrow Children to nieco zapomniane exclusive z PS4, który dość szybko pojawił się na rynku i równie szybko umarł. Twórcy nie powiedzieli ostatniego słowa, więc zdecydowali przywrócić tytuł z istotnymi ulepszeniami. Do tego mamy też next-genową wersję Biomutant. To tytuł, o którym przed premierą było bardzo głośno, ale ostatecznie nie spełnił wszystkich pokładanych w nim nadziei. Fani „dziwacznych” światów i gier akcji mogą jednak skorzystać z opcji grania w 60 klatkach na sekundę.

Do tego wszystkiego są „Simsy w świecie Disneya”, jak lubię określać Disney Dreamlight Valley. To produkcja debiutująca we wczesnym dostępie, która przekona do siebie fanów relaksujących gier i Disneya. Wcielamy się we własnoręcznie zbudowaną postać, która zadomawia się w jednym wielkim świecie łączącym ze sobą najważniejsze produkcje z portfolio filmowego giganta.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie