DoGRYwka – zmiany w PS Plusie, Wiedźmin z klocków LEGO i wybawca graczy Elden Ring z dzbanem na głowie

DoGRYwka - LEGO Wiedźmin, logo PS Plus, boss z Elden Ring
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

PS Plus będzie „walczyć” z nieaktywnymi subskrybentami usługi. Jeśli serwery PlayStation stwierdzą, że dany gracz nie korzysta już od dłuższego czasu z Plusa, a dalej co miesiąc ma naliczaną opłatę za przedłużenie jej aktywności, zostanie wysłana wiadomość mailowa z opcją rezygnacji. Nintendo Switch Online też przejdzie zmianę w tej samej kwestii, choć tam już będzie się to nieco inaczej wyglądać.

Pewien entuzjasta LEGO oraz serii Wiedźmin postanowił podzielić się serią fotografii przedstawiającego Geralta (i nie tylko!) w klockowej formie. Trzeba przyznać, że jego zdjęcia są niesamowite, a po zobaczeniu ich niejedna osoba pewnie zechce przygarnąć taki zestaw w swoje ręce.

Gracze Elden Ring od dłuższego czasu mogą napotkać na istnego bohatera. Śmiałek o pseudonimie let me solo her pojawia się niespodziewanie podczas walki z jednym z bossów, by mając jedynie dwie katany i dzban na głowie, zmieść z powierzchni ziemi oponenta. W społeczności gry ten okrył się już istną sławą. Te oraz pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej:

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie