Gracz z garnkiem na głowie sieje postrach wśród bossów Elden Ring

Elden Ring może otrzymać niezwykle bogate DLC, wyciekły szczegóły
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

„Nie każdy bohater nosi pelerynę”, a zdecydowanie nie każdy z nich nosi garnek na głowie. Tak się składa, że pewien gracz Elden Ring złamał tę niepisaną zasadę. Kim jest let me solo her i jak stał się bohaterem posiadaczy najnowszej produkcji From Software?

Jak pewnie wiecie, Elden Ring do najłatwiejszych gier na świecie z pewnością nie należy. Argumentem za tym jest z pewnością istnienie bossa o nazwie Malenia, przy którym pewnie już niejeden kontroler skończył swój żywot. Dla ofiar tej niezwykle silnej przeciwniczki niesie ratunek pewien wybawca… w samej bieliźnie i garnku na głowie.

Redditor sazed813 opisał w sieci swoje niesamowite spotkanie z nim. Ten miał problem z pokonaniem wymienionego bossa, więc poprosił graczy z zewnątrz o pomoc. Wtedy zjawił się let me solo her, który w pojedynkę pociachał dwoma katanami na kawałki wroga będącego dla wielu kimś nie do pokonania.

Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń, z wyjątkiem kilku zgnilizn po ataku na kwiat. Był bezbłędny i zawstydził wszystkie moje próby. Na pewno nie zabiłem Malenii, ale tak czy inaczej, ona nie żyje.

Dziękuję ci, miły nieznajomy, nawet jeśli nigdy nie zobaczysz tej wiadomości.

– pisze sazed813 na Reddicie

Co ciekawe, omawiany bohater ujawnił się na Reddicie. W swoim własnym wątku opisał poniższymi słowami, czym się zajmuje i jaka jest jego misja. Podzielił się także linkiem do nagrania, które ukazuje jedną z jego przygód.

Jeśli grałeś w Elden Ring i próbowałeś walczyć z Malenią na PC, mogłeś natknąć się na summona o nazwie „let me solo her”. Pomagałem niezliczonym śmiałkom w ich dążeniu do pokonania Malenii, rozbierając się do naga, z wyjątkiem pozostawienia słoika na głowie. Obejrzyjcie filmik, na którym solo pokonuję Malenię jako trzeci przywołaniec. (…)

– pisze let me solo her na Reddicie

Mieliście okazję spotkać się już z graczem z garem na głowie?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie