Ski Jump Simulator – zobaczcie nową produkcję inspirowaną kultową „Grą w Małysza”

Ski Jump Simulator screen z gry
Mobile Newsy PC

Jeśli po roku 1999 chodziliście na informatykę, to zapewne pamiętacie Deluxe Ski Jump. Gra doczekała się godnego następcy.

Gra Ski Jump Simulator od SuperNova Intercative to najnowszy polski symulator skoków narciarskich rozszerzony o sieciową rozgrywkę, ale nie tylko. W produkcji znajdziecie możliwość rozwoju kariery skoczka oraz co najważniejsze, autorski silnik fizyczny skoku! Jednak po kolei.

ZAGRAJ w Ski Jump Simulator

KARIERA OD ZERA DO BOHATERA

Rozpocznij swoją karierę jako Junior, a zakończ jako Legenda Skoków! Już od pierwszych chwil w grze, cała kariera leży w twoich rękach, a miasteczko jest do twojej dyspozycji. Droga nie jest usłana różami, co wywołuje jeszcze więcej ambicji. Liczne treningi pozwalają doskonalić własne umiejętności. Dodatkowo należy zaglądać do Warsztatu, aby zapewnić sobie odpowiedni sprzęt, który realnie wpływa na jakość Twojego skoku. Czy jednak tylko tyle wystarczy, aby stać się najlepszym?

ROZBUDOWANA ROZGRYWKA

Wyskacz swoją drogę na szczyt podczas licznych zawodów. Weź udział w Turnieju Czterech Skoczni, Pucharze Świata czy Pucharze Kontynentalnym. Bij rekordy i czytaj o własnych sukcesach w najświeższych wiadomościach, dołącz do zabawy online i rywalizuj z graczami z całego świata. A wszystko to za darmo i bez instalacji – gra dostosowana jest zarówno pod desktop, jak i posiada wersję mobilną na smartfony. Ponadto dostępny jest także tryb DEMO, w który można zagrać dosłownie od razu po wejściu na stronę gry!

DEBIUT SPORTOWEGO MMORPG

Ski Jump Simulator pozwala dosłownie eksplorować poszczególne lokacje. Im dalej skaczemy, tym więcej mapy widzimy. Dzięki temu możemy odkryć słynne Easter Eggi na poszczególnych skoczniach. Z dostępnych lokacji mamy – Szczyrk, Oberstdorf, Zakopane, Vikersund, Planicę oraz najbardziej futurystyczny Pekin 2030. Każda z nich to wyzwanie oparte o indywidualne cechy. Długość zeskoku, kąt nachylenia i kształt realnie zmieniają wymagania odnośnie skoku. Co więcej, warunki pogodowe to nie tylko dekoracje. Generowane dynamicznie warunki pogodowe stanowią kolejne wyzwanie w wykonaniu długiego lotu. A to wszystko dzięki autorskiemu silnikowi fizycznemu, dzięki któremu poczujemy to, co prawdziwy skoczek narciarski.

KONKURS DLA NAJLEPSZYCH!

Wraz z premierą gry wystartował także Konkurs Skoczka, w którym do zgarnięcia czekają atrakcyjne nagrody, a zasady są banalnie proste. Otóż najlepsi gracze w rankingu Pucharu Świata 30 czerwca 2022 roku zostaną wynagrodzeni. Pierwsze miejsce w konkursie to bardzo wygodny fotel gamingowy GP Racer, który pozwoli zrelaksować się w trakcie rozgrywki. Gracz, który zajmie drugie miejsce będzie miał okazję pochwalić się nowiutką klawiaturą Logitech Prodigy, natomiast brązowy medal gwarantuje myszkę bezprzewodową Redragon! Nie martwcie się, bo nie tylko podium może liczyć na nagrody – wszyscy gracze od 4 do 10 miejsca mogą liczyć na super pamiątkę, jaką są skarpetki Ski Jump Limited Edition. Szczegóły i zasady Konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Niebawem zostanie wydany soundtrack ze ścieżką dźwiękową gry jako płyta “Game Over” w wykonaniu Bajzel & AMBA.

Źródło: SuperNova Intercative

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij: