11 bit studios rzuciło tajemniczym wideo. To nowa gra Polaków, która nie jest Frostpunkiem 2

11 bit studios - logo
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

11 bit studios zamieściło na swoim kanale platformy YouTube świeżutkie nagranie ze swojego kolejnego projektu. To, podobnie jak Frostpunk czy jego kontynuacja, powiązane jest z tematem trwającej wiecznej śnieżycy. Na samym końcu pojawia się nieoczekiwany element.

Cóż, 11-bitowcy ewidentnie lubują się w ostatnim czasie w klimatach śniegu. Tak przynajmniej mogę wnioskować po materiałach udostępnianych w social mediach wymienionego studia. Wczoraj na ich kanale YouTube pojawiło się poniższe nagranie, które przedstawia… No właśnie, nie przedstawia za wiele. Warto jednak poczekać do jego końca, ponieważ pojawia się tam coś, co mi przypomina oko Terminatora.

11 bit studios zapewnia, iż powyższe nagranie nie jest teaserem Frostpunka 2. W wypadku, gdy w sieci pojawi się kolejny filmik z sequela gry z 2018 roku, będzie on odpowiednio oznaczony. Twórcy wyraźnie zaznaczyli w opisie powyższego wideo, że to dotyczy innego projektu.

Uwaga: Ten film nie jest związany z grą Frostpunk 2, ale obiecujemy, że będzie dotyczył czegoś równie znaczącego i estetycznego. Bądźcie czujni.

– czytamy w opisie filmiku

Ciężko stwierdzić, czym jest niezatytułowana produkcja. Niewiele wynika ze słów, które padają w formie napisów na omawianym filmiku. Gdybym miał je już teraz jakoś zinterpretować i połączyć je z czerwonym światełkiem na końcu, stawiałbym na grę o kimś, kto zza grobu wraca jako android, by dopełnić swoją obietnicę. Być może jestem w totalnym błędzie, ale niesamowicie ucieszyłbym się, gdyby mój pomysł pokrył się z rzeczywistością.

A Wy co sądzicie o tym krótkim teaserze? Jak myślicie? Co to będzie? Zachęcam do dania znać w sekcji komentarzy.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie