Ponad 100 gier od Ubisoftu do ogrania za darmo przez tydzień

Ubisoft Polska się zamyka. To koniec rodzimego oddziału firmy
Newsy PC

Ubisoft nie próżnuje i reklamuje swoją subskrypcję Ubisoft+. Dzięki okresowi próbnemu możemy sprawdzić usługę zupełnie za darmo przez cały tydzień!

Świetna okazja, aby nadrobić parę zaległości lub wypróbować interesujące nas gry.

Ubisoft kusi darmowym trialem

Wszyscy giganci mają swoje subskrypcje. Nie ma dziś nic nowego w oferowaniu różnych korzyści w zamian za regularną opłatę. W końcu taki Xbox Game Pass zdobył Microsoftowi całą rzeszę klientów i znacznie przysłużył się PR-owi firmy. Nawet wydawcy pokroju EA również oferują dostęp do swoich gier za cykliczne płatności.

Francuski gigant, będący w zasadzie jedną z największych firm w gamedevie, również nie jest głuchy na aktualne trendy rynku. Firma już wcześniej powołała do życia subskrypcję Ubisoft+. Dzięki regularnej opłacie możemy cieszyć się obszernym katalogiem gier od tego wydawcy. Tylko co zrobić, aby przekonać do siebie nowych klientów? Zaoferować swoje usługi za darmo, rzecz jasna.

Niestety nie ma tutaj mowy o całkowicie darmowej ofercie, ale każdy może spróbować abonamentu przez 7 dni za darmo. Dzięki temu ogracie sporo wartych uwagi pozycji, a być może któraś zainteresuje Was na dłużej. W katalogu znajdziecie takie hity jak Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Rainbow Six Extraction czy wciąż nieśmiertelnego Rainbow Six Siege. Trochę tego jest, a 7 dni wydaje się z pozoru dość krótkim okresem, ale spokojnie – od czego jest speedrunning?

Oczywiście z powyższym żartowałem, niemniej zainteresowanych ofertą odsyłam w to miejsce. Promocja trwa do 11 maja, więc nie musicie z niej korzystać już teraz, a równie dobrze możecie poczekać do czasu, kiedy będziecie mieć więcej… no, czasu. Tym bardziej że Ubi oferuje mnóstwo przytłaczających wręcz zawartością pozycji. 

Oferta jest ważna wyłącznie dla posiadaczy urządzeń PC. Usługa nie jest dostępna na konsolach, ale niebawem powinno się to zmienić. Potwierdzono już wcześniej, iż także posiadacze Xboxów będą mogli z niej skorzystać. Kiedy i za ile? Tego niestety nie wiemy. Być może Microsoft scali swojego Game Passa z ofertą Ubi na zasadzie podobnej do tego, co zrobiono z Electronic Arts.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie