Jaś Fasola w świecie Cyberpunk 2077, logo PS Plus styczeń 2022, gamingowe lakiery do paznokci i pad Xbox

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowe gry z PS Plus dostępne od dziś, Jaś Fasola w CP2077 i lakiery do paznokci dla graczy

Od dziś dostępne są gry przewidziane do oferty PS Plus na styczeń 2022. To trzy produkcje, które trafią w gusta wielu graczy ze względu na zupełnie różne gatunki. Mamy nadzieję, że zdążyliście odebrać grudniowe gratisy, bowiem już ich nie przypiszecie do swoich kont.

Pewien fan gry Cyberpunk 2077 postanowił zmontować przeróbkę, w której wprowadził do Night City postać Jasia Fasoli. Trzeba przyznać, że bohater może tam pasować momentami lepiej niż sam Keanu Reeves. Po prostu musicie zobaczyć to wideo.

Xbox pod koniec dnia pochwalił się, że wypuści specjalne kontrolery inspirowane serią lakierów do paznokci. Do samych lakierów natomiast będą dołączane bonusy do wielu gier kojarzonych właśnie z marką „zielonych”. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się