gry na Xbox i PC w 2022 roku
0 komentarzy

Gry ekskluzywne na Xbox i PC w 2022 roku. Kolejne miesiące upłyną pod znakiem wielkich hitów

Jakie tytuły ekskluzywne na Xbox szykuje dla nas Microsoft w najbliższych 12 miesiącach? Oto nasz „rzut oka” na najciekawsze pozycje dla posiadaczy konsoli od „zielonych” (i PC, rzecz jasna).

Uwaga – tekst jest aktualny na datę 4 stycznia 2022 roku

Kolejne 12 miesięcy jawi się na niezwykle ciekawych, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, co Microsoft dla nas szykuje. Choć niektóre z tych produkcji mogą zostać przesunięte, załóżmy, że ich data premiery będzie taka, jaką ogłosili twórcy (o ile ją ogłosili). Oczywiście ze względu fuzji Xbox z PC, wszelkie tytuły tu prezentowane dostępne będą na obydwie platformy.

Tytuły na wyłączność dla Xbox (oraz PC) w 2022 roku:

STALKER 2: Heart of Chernobyl – 28 kwietnia 2022

STALKER 2! Czegóż można chcieć więcej? Polscy fani marki z pewnością już od dawna zacierają ręce. Nie ma się co dziwić – to w końcu jeden z najwybitniejszych tytułów postapokaliptycznych w historii. A „dwójka” wygląda jeszcze lepiej! Mam nadzieję, że duch oryginału będzie tu tak samo widoczny, jak radioaktywne powietrze skażające Zonę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się