Dying Light 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 zgarnęło ważne wyróżnienie od graczy na Steam

Dying Light 2 zadebiutuje już 4 lutego i to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy produkcji bieżącego roku. Techland coraz mocniej promuje swój projekt, gra jest już „w złocie”, a fani poprzedniej odsłony marki odliczają godziny do debiutu.

Teraz Techland ma dodatkowy powód do radości przed premierą. Studio ogłosiło, że DL2 jest najczęściej dodawaną do wishlisty na Steam produkcją. Oznacza to, że nie ma ani jednej pozycji, która znalazłaby się na większej liczbie list graczy.

Dying Light 2 Stay Human jest najczęściej dodawaną do listy życzeń grą na platformie Steam! Nie możemy wyrazić tego, jak jesteśmy wdzięczni za wsparcie! I tak jak Wy, nie możemy się doczekać premiery 4 lutego!

– informuje Techland na Twitterze

Dodatkowo trzeba przyznać, że produkcja Techlandu miała mocną konkurencję. Dying Light 2 wyprzedziło pod względem liczby wpisów na listę życzeń tak dobrze rokujące produkcje jak Elden Ring, PeCetowy port God of War, STALKER 2, Frostpunk 2 Starfield, czy Hollow Knight: Silksong. Jest więc czego gratulować.

DL2 ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na Nintendo Switch (za pośrednictwem chmury).

Niedawno ujawniono też wymagania sprzętowe gry. Znajdziecie je w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się