Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Christmas Triss - Triss w świątecznej sukni

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Mod na przepiękną suknię dla Triss. Nadaje się na darmowe DLC do Wiedźmina 3

Choć święta Bożego Narodzenia skończyły się niedawno, warto i tak zainteresować się modem na świąteczną suknię dla Triss – jednej z bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ależ przepiękne są te zdobienia!

Autorem Christmas Triss jest IDONTCARE2013456, którego już niejedną kreację omawiałem na łamach Planety Gracza. Moder upodobał sobie w ostatnim czasie tworzenie alternatywnych strojów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem postanowił stworzyć specjalną suknię w sam raz na święta dla rudowłosej czarodziejki.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Christmas Triss - Triss w świątecznej sukni
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Christmas Triss - Triss w świątecznej sukni
Źródło: NexusMods

Szczególnie przypadły mi do gustu te wyjątkowe zdobienia oraz opcjonalne futro, które uświadczycie tylko podczas kilku momentów podczas ogrywania fabuły. Ciężko mi się zdecydować, w którym wydaniu suknia prezentuje się lepiej, bo w obu wygląda naprawdę dobrze. A Wam która bardziej się spodobała?

Christmas Triss możecie pobrać stąd.

Aż nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w takiej zieleni Triss jeszcze bardziej przypomina mi Fionę z kultowej trylogii Shreka (o czwartej części staram się zapomnieć). Co ciekawe, głosu czarodziejki i ukochanej zielonego ogra w polskich wersjach językowych podkładała głosy ta sama aktorka – Agnieszka Kunikowska. Ot taka ciekawostka na zakończenie ode mnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się