Death Stranding Director's Cut - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Death Stranding Director’s Cut wkrótce trafi na PC – rzekomo wskazuje Intel

Death Stranding Director’s Cut to rozszerzona wersja najnowszej gry Hideo Kojimy. Do tej pory była ona dostępna tylko na PS5, ale niedługo ma rzekomo trafić także na PC.

Serwis Videocardz wszedł w posiadanie notki prasowej, która ma dziś zostać oficjalnie opublikowana. Intel zaprezentował w niej informacje dotyczące swojej serii kart graficznych, a także technologii XeSS, która ma konkurować z NVIDIA DLSS i AMD FSR. To właśnie to rozwiązanie, a raczej podane tytuły mające je wykorzystać, to najciekawsza sprawa dla osób, które czekają na rozszerzone Death Stranding na PC.

Przedstawiciel wydawcy gry na komputerach, 505 Games, wspomniał w ogłoszeniu Intela, że Death Stranding Director’s Cut trafi na PC. Gra otrzyma wsparcie XeSS, ale nie podano jeszcze daty premiery na PC.

Całe ogłoszenie nie wygląda na sfałszowane. Dodatkowo wspomniany serwis VideoCardz zaznacza, że jego treść pokrywa się z doniesieniami, które otrzymał wcześniej. Wszystko wskazuje więc na to, że gra Kojimy otrzyma ulepszenia na komputerach.

Dodatkowo Intel wspomina o innych studiach, które pracują nad wprowadzeniem technologii do swoich gier. W sprawę zaangażowany jest też Techland, a więc XeSS być może trafi do Dying Light 2. Wspomina się też o Ubisoft, IO Interactive, Codemasters i paru innych zespołach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%