0 komentarzy

Tagi:

Od strategii o kartelach po symulator kraftowego browaru. Movie Games chwali się planami

Movie Games „przygotowuje się na znacznie bardziej intensywny wydawniczo rok”. Wydaje się, że jest na co czekać.

Okazuje się, że wielki sukces polskiego Drug Dealer Simulator był niczym wiatr w skrzydła spółki.

Movie Games publikuje kalendarz premier

Polska spółka Movie Games odpowiada za wiele popularnych pozycji, takich jak choćby seria Lust czy wspomniany już Drug Dealer Simulator. Wiemy, że w najbliższym czasie nastąpi premiera Lust from Beyond w wersji VR, a także szeregu darmowych prologów do m.in. Mythbusters The Game i Fire Commander. Wyjdzie także mobilna arcade’owa gra Invaders. Pierwszy kwartał zapowiada się dość intensywnie.

To jednak drugi kwartał 2022 roku wydaje się tutaj kluczowy. To wtedy poznamy więcej szczegółów i zagramy w takie pozycje jak Nighclub Manager, Winter Survival Simulator czy Alaskan Truck Simulator. Fani z pewnością nie mogą doczekać się konkretów na temat Drug Dealer Simulator II.

Źródło: Materiały prasowe

Mnie osobiście intryguje Food Truck Empire, czyli tycoon, w którym wcielimy się we właściciela food trucka w dużym, „reagującym na nas” mieście. Interesująco także wygląda Brew! Drink! Refreshing!, czyli swoisty „symulator zarządzania” kraftowym browarem.

Movie Games tłumaczy, że pomiędzy kolejnymi premierami również mamy liczyć na sporo nowości, w tym ciekawe zapowiedzi. Szczególnie intryguje nowy tytuł od twórców serii Lust oraz dwie nowe pozycje od Road Studio.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się