Cyberpunk 2077 - Jaś Fasola - przeróbka

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Keanu Reeves? W Cyberpunk 2077 lepiej wygląda Jaś Fasola. Zobaczcie zabawne wideo

CD Projekt RED wybrał na jedną z twarzy gry Cyberpunk 2077 legendarnego aktora – Keanu Reevesa. Tak się składa, że dzięki zdolnościom montażowym jednego z graczy niejedna osoba stwierdzi, że aktor wcielający się w Jasia Fasolę jeszcze lepiej pasuje do tej gry.

Autorem poniższego nagrania jest użytkownik o nicku eli_handle_b․wav, który w swoim „youtube’owym” portfolio ma już kilka przeróbek związanych z grami. Jego najnowsze wideo trafiło do sieci zaledwie dzień temu, a już zyskało ponad 224 tysiące wyświetleń. Zobaczcie, jak biednie zagubiony jest Mr. Bean w Night City:

Muszę przyznać, że jest to jedno z najlepiej wykorzystujących skrawki wszelkich dzieł z Jasiem Fasolą, jakie widziałem w życiu. Tak naprawdę autor nie miał sporo materiału do wkomponowania w świat Cyberpunk 2077. Uwaga, to co teraz napiszę, może niektórych zszokować.

Otóż serial Mr. Bean posiada zaledwie 15 odcinków, a w późniejszym czasie po jego emisji powstały jedynie dwa filmy pełnometrażowe z tą samą postacią. Pamiętam, kiedy się o tym dowiedziałem i sam nie dowierzałem, że tak rzeczywiście jest. Nie dowierzam po dziś dzień.

Oh, po obejrzeniu tego nagrania mam ogromną nadzieję, że CD Projekt RED nie przejdzie obok tego konceptu obojętnie. Niesamowicie zabawnym byłoby, gdyby chociaż do swojej gry dodali drobny easter egg związany z Jasiem Fasolą. W produkcji znalazł się już przecież jeden nawiązujący do innego dzieła filmowej popkultury – Harrego Pottera. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się