Nowy Need for Speed zaoferuje otwarty świat na urządzeniach mobilnych

Nowy Need for Speed zaoferuje otwarty świat na urządzeniach mobilnych
Mobile

Nowa gra Need for Speed powstaje, ale nie dostaliśmy do tej pory żadnych konkretów. Inaczej wygląda sytuacja z rzekomym NFS Online Mobile.

Choć posiadacze konsol czy PC raczej negatywnie patrzą na rynek gier mobilnych, CoD Mobile okazał się naprawdę udaną grą.

Need for Speed dla urządzeń mobile

Pamiętacie te czasy, gdy Blizzard zapowiedział Diablo Immortal, a fani poczuli się co najmniej zażenowani? Oczywiście rozumiemy wszystkie tego typu „troski” o markę, ale prawdą jest, że wiele tego typu pozycji okazuje się całkiem udanych. Bodaj flagowym przykładem jest naprawdę fajny CoD Mobile.

Twórcy tej produkcji, studio Timi, pracują nad kolejnymi pozycjami. Jedną z nich jest ponoć Need for Speed Online Mobile (nazwa kodowa, zapewne nieostateczna). Jak zauważył jeden z użytkowników Reddita „wygląda na to, że gra poczyniła spore postępy, ponieważ nie pojawia się już w 3 kwartale 2021, co najprawdopodobniej oznacza, że wkrótce będzie w fazie testów”.

Źródło: Reddit

Nowe ciekawostki na temat pozycji wyszły na jaw przy okazji publikacji kolejnych ofert o pracę w Tencent. Choć prace nad grą posuwają się do przodu od co najmniej roku, wciąż nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia jej istnienia. Teraz wiemy jednak, że tytuł powstaje na Unreal Engine 4, ma zaoferować otwarty świat i wszystko to, za co fani pokochali tę serię. Chodzi tu m.in. o możliwość personalizacji pojazdów. Początkowo ma to być produkcja dostępna ekskluzywnie dla sprzętu mobile, więc z czasem zapewne wyjdzie także i na „większe” platformy. Warto wspomnieć, że tytuł ukazać się ma poza Chinami (w przeciwieństwie do takiego NFS Online).

Timi odpowiada za wydane do tej pory CoD Mobile, a także Pokemon Unite czy Arena of Valor.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie