Fortnite - The Rock - Dwayne Johnson

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tyle skał potrzeba, by ukamieniować The Rocka w Fortnite. Tak, ktoś to sprawdził

Niedawno do Fortnite został dodany skin z Dwaynem Johnsonem – znanym aktorem, który kojarzony jest także pod swoim pseudonimem The Rock. Ktoś postanowił nagrać zabawne wideo, w którym sprawdzono, ile potrzeba kamieni do pokonania postaci właśnie z tym wizerunkiem.

Reddit, dla wielu wręcz stolica internetu, to miejsce, gdzie m.in. codziennie społeczności graczy dzielą się śmiesznymi nagraniami z wielu gier. Jednym z takich przykładów jest poniższe wideo, gdzie MakTora wraz z grupką znajomych toczą walkę z The Foundation, do którego twarzy i głosu użyczył wymieniony aktor. Bitwa w całości została przeprowadzona przy pomocy wyłącznie kamieni.

Ile zatem potrzeba kamieni, by pokonać Dwayne’a Johnsona w Fortnite? Najwidoczniej 115 w zupełności wystarczy, choć według kalkulacji jednego z komentujących powyższy wpis ów liczba powinna wynosić 130. Być może autorzy pomylili się w kalkulacjach, bo The Foundation posiada 2 600 HP, a kamień zadaje obrażeń równe 20.

Trzeba przyznać, że pomysł autorów tego nagrania jest dość zabawny mimo tego, że w zasadzie doszło do ukamieniowania. Zabawnego nastroju dodaje jednak to, że postać The Rocka została ostatnimi czasy wpisana w internetową kulturę memów. Sam co wieczór, przeglądając rolki na YouTube, natrafię na niejedną przeróbkę z wymienionym aktorem. A skoro mowa o przeróbkach…

Być może przegapiliście inne przezabawne nagranie z gwiazdą kinematografii, którym jest Rowan Atkinson – znany szerzej jako Jaś Fasola. Pewien fan Cyberpunka postanowił wrzucić go do Night City i muszę przyznać, że udało mu się to perfekcyjnie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się