Call of Duty Warzone - skin awoken francis

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Call of Duty: Warzone ma skina z niewidzialnością. Błąd jest w grze od dłuższego czasu

Call of Duty: Warzone z błędem na niewidzialność to już chyba swego rodzaju mem. Bug powracał na przestrzeni miesięcy w najróżniejszej formie do gry, a teraz odnaleziono kolejny jego przykład. Tym razem jest z nim związana skórka będąca główną nagrodą w przepustce sezonowej.

Jak zauważył serwis CharlieIntel, w Call of Duty: Warzone od dłuższego czasu gracze borykają się z problemem skina do jednego z bohaterów o nazwie Awaken Francis. Można go odblokować, osiągając setny poziom battle passa. Samo to miało czynić ją niezwykle wyjątkową, jednakże okazało się, że nieumyślnie ta ma jeszcze buffa w formie niewidzialności.

Jak widać, na dalszym dystansie skin jest w zasadzie niewidzialny. Wyświetlają się tylko poszczególne fragmenty postaci, w tym charakterystyczna maska. Mimo tych paru elementów, większość żołnierza i tak pozostaje niewidoczna, co daje przeogromną przewagę. Szczególnie w ruchu ciężko jest domyślić się, gdzie dokładnie znajdują się niewidoczne hitboxy przeciwnika.

Niestety, błąd nie został naprawiony z powodu kilkutygodniowej przerwy od pracy wśród drużyny deweloperów odpowiedzialnej za rozwój Warzone. Jak pewnie wiecie, niedawno odbywały się święta Bożego Narodzenia oraz obchodziliśmy Nowy Rok. Popularnym zwyczajem w branży game devowej jest wzięcie wtedy dłuższego wolnego, co praktykował m.in. zespół odpowiedzialny za rozwój Battlefield 2042.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się