DoGRYwka - Dani z Far Cry 6, piłkarz z FIFA 22 robi zdjęcie palcami, czarnoskóry żołnierz patrzy w swoje prawo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – upragniona nowość w FIFA 22, potworności Far Cry 6 i przeciek o darmowym BF1

EA Sports potwierdziło, że w FIFA 22 nie tylko pierwsze skrzypce będzie grał FUT. Deweloperzy urozmaicą też tryb kariery. Co ciekawe, wytłumaczyła się też sprawa wersji gry na PC. Wydawca przeprosił za wprowadzenie w niefortunny błąd.

W sieci natrafiliśmy na szczegółowy opis brutalności, które zobaczymy podczas ogrywania Far Cry 6. Twórcy nie owijają w bawełnę i na pewno będziemy mieli do czynienia z jedną z najbardziej obfitych w krew produkcji z serii.

Jeżeli planowaliście zakup Battlefield 1 w najbliższym czasie, to radzimy się z tym przynajmniej tymczasowo wstrzymać. Według znanego informatora już za niedługo produkcja miałaby trafić do graczy za darmo. To tylko kilka z najciekawszych newsów ze świata gier. Więcej możecie znaleźć w zestawieniu poniżej, dlatego sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się