Wiedźmin 3 - cosplay Syanna na kanapie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Pełen profesjonalizm! Takie cosplay’e z Wiedźmina 3 chcę oglądac codziennie

Oto jeden z najbardziej dopracowanych cosplay’ów, które zobaczycie w życiu. Czy mamy na sali fanów Syanny z Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Tym razem w naszym artykule skupimy się na kreacji stworzonej przez Victorię znaną z profilu na Instagramie o nazwie torieaesth. Kobieta już niejednokrotnie wcielała się w różne postacie z popkultury, ale to właśnie postać Syanny zwróciła naszą uwagę najbardziej. Zobaczcie sami, jak prezentuje się jej projekt:

Wiedźmin 3 - cosplay Syanna jako torieaesth z figurą szachową w ręce
Wiedźmin 3 - cosplay Syanna jako torieaesth
Źródło: Reddit

Bez wątpienia możemy tutaj mówić o ogromnym popisie umiejętności, ponieważ nie tylko na powyższych zdjęciach widzimy świetnie wykonany kostium. Od modelki po prostu promieniuje profesjonalizm i widać, że bardzo dobrze czuje się przed obiektywem aparatu. Na pewno też w dużej mierze jest to zasługa fotografki – Rin.

Bardzo spodobało mi się też wybranie lokacji do sesji zdjęciowej. Ta idealnie wpasowuje się w klimat zamku z Toussaint. To tylko zgrabnie spina całość w naprawdę przykuwający oko efekt.

Zachęcam do sprawdzenia profili na Instagramie obu autorek tego dzieła. Odpowiednio torieaesth znajdziecie tutaj, a Rin w tym miejscu. Spodobał się Wam ten cosplay? Na łamach Planety Gracza bardzo często piszemy o tym hobby. Jeżeli chcecie sprawdzić nasze wcześniejsze propozycje, przejdźcie pod ten link. Znajdziecie tam wszystkie nasze artykuły z najlepszymi według nas tego typu zdjęciami, często właśnie z Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się