Crysis Remastered Trilogy - mężczyzna w technologicznej zbroi na tle palm

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiemy, kiedy Crysis Remastered Trilogy trafi do sprzedaży. Są też okładki

Twórcy Crysis Remastered Trilogy potwierdzili, że już niebawem gra trafi do sklepów. Pokazano również wersje pudełkowe wydań na PS4 i konsole Xbox.

Na oficjalnym profilu Crytek na Twitterze opublikowano wpis, dzięki któremu dowiadujemy się, że odświeżona trylogia Crysisa trafi na półki sklepowe na jesień tego roku. Poniżej możecie zobaczyć też, jak prezentują się okładki:

Moją uwagę szczególnie zwrócił fakt, że wersja tworzona z myślą o sprzęcie Microsoftu ma jeszcze okładkę według wcześniejszego standardu. Przypominam, że niedawno dowiedzieliśmy się, iż fizyczne wydania gier na tę platformę będą miały lekko odmieniony wygląd. Więcej o tym przeczytacie w tym artykule.

Crysis Remastered Trilogy tworzone jest na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5 oraz Nintendo Switch. Dziwi mnie zatem fakt, że na powyższej grafice nie zobaczyliśmy wersji na konsolę od Big N. Czyżby taka nie była przewidziana? Wszystko wskazuje na to, że jednak nie.

Czekacie na nowego, starego Crysisa? Spotkaliśmy się już z kilkoma opiniami, że ponowne wydanie tych gier nie ma większego sensu. Zdaniem naszej redakcji warto jednak zaczekać do premiery, ponieważ dopiero wtedy będzie można stwierdzić, co takiego Crytek przygotował ponownie dla fanów serii. Miejmy nadzieję, że nie będą czekać nas ewentualne opóźnienia, bo i to ma ostatnio w branży growej często miejsce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się