Diablo 2 Resurrected - demon

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Niedługo przetestujemy Diablo 2 Resurrected. Nadchodzi otwarta beta

Blizzard potwierdza, że wkrótce wystartuje beta Diablo 2 Resurrected. Najpierw zagrają gracze, którzy zapłacili, a potem wszyscy.

Niedawno poznaliśmy datę premiery odświeżonego Diablo 2 i gracze mogą szykować się na powrót do podziemi. Oczywiście jeszcze przed debiutem czekają nas otwarte testy gry. Nadal nie poznaliśmy konkretnej daty ich startu, ale Blizzard podzielił się szczegółami i dodatkowo wskazał, kiedy mniej więcej dane nam będzie zagrać.

Beta będzie dostępna na PC i konsolach Xbox oraz PlayStation. Posiadacze Switcha obejdą się smakiem i najpewniej nie sprawdzą gry przed debiutem.

Pierwsza faza testów wystartuje w sierpniu. Najpierw Diablo 2 Resurrected sprawdzą osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Chwilę później betę gry będzie mógł obadać każdy chętny gracz.

Na fanów Diablo 2 czeka pięć klas: Amazonka, Barbarzyńca, Paladyn, Czarodziejka i Druid. Do dyspozycji testerów zostanie oddane wiele umiejętności i elementów ekwipunku. Co więcej, beta pozwoli na rozgrywkę drużynową aż ośmiu graczy. Jeśli chcecie sprawdzić grę ze znajomymi, nie powinno być żadnych problemów.

Na ujawnienie daty startów bety gry musimy chwilę poczekać. Podejrzewam jednak, że konkrety poznamy w ciągu paru najbliższych tygodni. Jeśli planujecie sprawdzić grę przed premierą, miejcie się na baczności, bo zrzut informacji raczej nie jest odległy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się