FIFA 22 - piłkarz biegnie przed siebie z piłką i a wokół niego trójka jego rywali próbuje mu ją zabrać

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Lata proszenia się i jest efekt. FIFA 22 otrzyma upragnioną nowość w trybie kariery

EA Sports zadbało także o graczy, którzy chcieliby w FIFA 22 spędzić czas nie tylko w FUT. Tryb kariery otrzyma w końcu kilka zmian, o które prosili gracze od dłuższego czasu.

Jak informuje Comic Book, do FIFA 22 w trybie kariery zawita nareszcie rozbudowany system stworzenia własnego zespołu. Gracze nie tylko dobiorą kadrę zawodników, ale też zaprojektują logo oraz stadion.

Stwórz najnowszą drużynę piłkarską, zaprojektuj swój unikalny zespół, stadion i odznakę, a następnie zarządzaj swoim klubem, aby osiągnąć chwałę w trybie kariery, wraz z przebudowanym trybem kariery zawodnika, który zanurzy cię w podróży zawodowca jak nigdy dotąd.

– podaje Comic Book na podstawie informacji prasowej

Bez wątpienia taki powiew świeżości ucieszy wszystkich, którzy nie preferują FUT jako głównej formy rozgrywki w serii FIFA. Choć poprzednia odsłona położyła lekko większy nacisk na kampanię dla jednego gracza, FIFA 22 powinna zaoferować znacznie więcej w tym temacie.

To oczywiście niejedyne nowości, które zawitają do gry. Twórcy jeszcze niedawno informowali o np. zmianach w temacie tworzenia strategii. Więcej o tym przeczytacie w tym artykule.

Na premierę jeszcze jednak trochę poczekamy, ponieważ została przewidziana dopiero na 1 października 2021 roku. Gracze na pewno nie mają powodów do narzekań, jeżeli chodzi o platformy docelowe tego tytułu. Twórcy przewidzieli wersje na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Graliście w FIFA 21 w tryb kariery? Cieszycie się z jego rozbudowy w kontynuacji serii?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się