DoGRYwka – Assassin’s Creed Mirage oficjalnie, Mafia za darmo i „tryb ciemny” dla granatów błyskowych w Battlefield 2042

Assassin's Creed Mirage oficjalnie zapowiedziane. Zbiór newsów z dziś
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Ubisoft musiał zapowiedzieć grę po tak obfitych przeciekach. Assassin’s Creed Mirage to kolejna odsłona cenionego cyklu, która zabierze nas m.in. do Bagdadu. Na razie więcej o samej grze nie wiemy, ale wedle plotek jest na co czekać. Powinniśmy nastawić się na powrót do korzeni. Więcej informacji wkrótce.

Z okazji 20-lecia gry Mafia, pierwsza część jest już dostępna do odebrania za darmo. Co więcej, możemy przypisać ją do swojego konta na Steam! Świetna wiadomość i bardzo miły gest twórców. Mowa oczywiście o oryginalnej grze, a nie remake’u. Nowej wersji w sumie wiele nie brakuje, ale to oryginał jest dla wielu graczy jedną z najlepszych i najbardziej klimatycznych opowieści w historii gamingu.

DICE ratuje Battlefield 2042 kolejnymi usprawnieniami, sezonami i aktualizacjami. Najnowszy patch dodał do gry „tryb ciemny” dla granatów błyskowo-hukowych. Jakby nie patrzeć, jest to genialny pomysł. Nie tylko nagłe błyski białego światła mogą wywoływać różnego rodzaju zdrowotne problemy, ale są po prostu cholernie nieprzyjemne. „Czarny” błysk spełnia swoje zadanie, a przynajmniej nie boli w oczy.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą dzisiejszych informacji!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie