Hogwarts Legacy zachwyca klimatem na nowej rozgrywce

Hogwarts Legacy zachwyca klimatem na nowej rozgrywce
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do premiery Hogwarts Legacy już coraz mniej czasu. Twórcy zaprezentowali nowy materiał z rozgrywki, który jest wręcz przepełniony klimatem Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Tym razem Avalanche Software postawiło na dużo spokojniejszy materiał bez zbyt wielu scen akcji. Nowy gameplay skupia się na pokazaniu Hogwartu, w tym znanych miejscówek w szkole czarodziejów oraz okolicznych ruin i lasów. Szczególnie mocno uwagą przykuwają dormitoria z pięknie animowanymi wejściami – takich smaczków jest na poniższej rozgrywce więcej.

Choć założenia rozgrywki Hogwarts Legacy nie muszą się podobać każdemu, trzeba przyznać, że klimat Hogwartu i okolic został oddany po mistrzowsku. Mimo tego, ze gra dzieje się przed wydarzeniami z książek i ich adaptacji, nietrudno doszukać się znajomych widoków. Komentarze zamieszczone pod powyższym materiał wskazują, że fani marki są w dużej mierze zachwyceni.

Hogwarts Legacy ukaże się 10 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series oraz (w późniejszym terminie) Nintendo Switch. Wymagania sprzętowe znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie