Nowy gameplay z God of War Ragnarok już blisko. Wiemy, kiedy go zobaczymy

God of War Ragnarok - niedługo zobaczymy nowy gameplay
Newsy PS4 PS5

Niedawno zobaczyliśmy świeżutkie zrzuty ekranu, a już niedługo ujrzymy kolejne materiały z rozgrywki God of War Ragnarok. Potwierdzono termin, w którym udostępniony zostanie nowy gameplay.

Game Informer otrzymało od Santa Monica Studio ekskluzywny fragment rozgrywki, który zostanie zaprezentowany już dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Materiał zaprezentuje pierwszy rzut oka na nowy oręż i umiejętności Kratosa oraz Atreusa, a także ulepszenia broni protagonistów.

Na tym nie koniec. 6 września o godzinie 17:00 zobaczymy kolejny gameplay, tym razem prezentujący Svartalfheim, czyli dom krasnoludów. Krainie tej mogliśmy przyjrzeć się już rok temu, kiedy to Santa Monica Studio zaprezentowało pierwszy zwiastun z rozgrywką God of War Ragnarok. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak zmieniła się oprawa wizualna Ragnaroku od czasu ostatniej prezentacji gry.

Niedawno (po raz kolejny) potwierdzono, że premiera gry nie zostanie opóźniona. Oznacza to, że Ragnarok zadebiutuje 9 listopada i raczej nie musimy obawiać się o przesunięcie tego terminu. Zagramy tylko na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie