Assassin’s Creed Mirage oficjalnie zapowiedziane. Ubisoft potwierdza przeciek

Assassin's Creed Mirage i nowe przecieki. Fani mogą być zadowoleni
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niedawno Ubisoft przypadkiem doprowadziło do przecieku Assassin’s Creed Mirage, czyli najnowszej odsłony serii opowiadającej o skrytobójcach. Niedługo później otrzymaliśmy pierwszą oficjalną zapowiedź.

Ubi potwierdza, że Mirage to w istocie nowa odsłona popularnego cyklu, ale na jej pełną prezentację trzeba jeszczep trochę poczekać. Gra zostanie zaprezentowana 10 września o godzinie 21:00 czasu polskiego w trakcie wydarzenia Ubisoft Forward. Na tym konkrety się kończą.

Wcześniejsze przecieki wskazują, że Mirage zabierze graczy do Bagdadu i zaprezentuje rozgrywkę bliższą starszym częściom Assassin’s Creed. Te same doniesienia wskazują, że gra ukaże się wiosną przyszłego roku. Co więcej, ma ona też posłużyć za bazę dla rzekomo powstającego remake’u pierwszego AC.

Udostępniona przez Ubisoft grafika zdaje się potwierdzać, że Mirage zabierze graczy do Iraku lub do innego kraju arabskiego. Biorąc pod uwagę setting pierwszego Assassin’s Creed, również doniesienia na temat remake’u przygód Altaira iIbn-La’Ahada zyskują na wiarygodności. Oczywiście to nadal plotki, na które trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie