CD Projekt RED zaprasza na specjalne wydarzenie. W końcu dowiemy się o przyszłości Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077 ze specjalnym wydarzeniem. W końcu zapowiedź DLC?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

O Cyberpunk 2077 od jakiegoś czasu było cicho, ale CD Projekt RED może szykować się do zapowiedzi. Dobędzie się specjalne Night City Wire.

Teoretycznie przyszłość Cyberpunka 2077 rysuje się w niezwykle kolorowych barwach. Jesteśmy w końcu coraz bliżej premiery świetnie zapowiadającego się serialu osadzonego w tym świecie, a przed nami także pierwsze DLC. Jednak o tym było ostatnio szczególnie cicho.

CD Projekt RED w końcu zaprosiło graczy na festiwal, na którym być może pokazane zostanie coś związanego z Wiedźminem. Druga marka rodzimego dewelopera nie powinna jednak czuć się zaniedbana. Na Twitterze gry czytamy o specjalnym pokazie Night City Wire, który odbędzie się już 6 września, o godzinie 17:00.

Wiemy już, że REDzi powiedzą co nieco na temat wyczekiwanego serialu. Na Netfliksie za jakiś czas zadebiutuje Cyberpunk: Edgerunners, czyli niezwykle brutalne i przeznaczone wyłącznie dla dorosłych (jak ten zwiastun) anime w świecie wykreowanym przez Mike’a Pondsmitha. Co z grą? O to też możemy być względnie spokojni.

Na horyzoncie pojawiło się coś nowego – specjalny odcinek Night City Wire! Porozmawiamy o naszym nadchodzącym anime Cyberpunk: Edgerunners i o tym, co dalej z Cyberpunkiem 2077.

– zapowiada CD Projekt RED

O co może chodzić? DLC? W końcu na ten temat było cały czas cicho, a gracze zaczynają zapewne męczyć się czekaniem. Osobiście stawiam, że prawie na pewno na dniach zadebiutuje większa aktualizacja do gry. Kto wie – być może ona zdradzi nam co nieco na temat nowej zawartości?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie