Oryginalna Mafia do odebrania za darmo. Kilka dni na przypisanie gry do konta

Mafia do odebrania za darmo na platformie Steam od teraz
Newsy PC

Lubicie gangsterskie opowieści? A może macie ochotę na klimatyczną produkcję sprzed lat? Po chwili oczekiwania, klasyczna Mafia jest dostępna do odebrania za darmo.

Grę zgarniemy na platformie Steam od teraz do 5 września. Raz przypisana do konta zostanie z Wami już na zawsze, co oznacza, że nawet jeśli nie macie ochoty grać w ten tytuł w tej chwili, możecie spokojnie dać mu poleżakować w kącie Waszej biblioteki, aż najdzie Was chęć na poznanie lub przypomnienie sobie przygody Tommy’ego Angelo.

Pierwsza Mafia to jedna z najcieplej przyjętych produkcji z 2002 roku. Choć konkurencja była gigantyczna (w tym samym roku ukazały się takie hity jak GTA Vice City oraz The Legend of Zelda: A Link to the Past), produkcja Illusion Softworks zdobyła oddaną grupę fanów, którzy zostali z marką na wiele kolejnych lat. Gangsterski tytuł zachwycał realizmem i grafiką, a historia przyciągała graczy przed ekrany niczym magnes. To jedna z najlepszych gier akcji swoich czasów.

The City of Lost Heaven do dziś potrafi sprawić dużo frajdy. Historia zestarzała się z gracją i choć trudno powiedzieć to samo i rozgrywce i oprawie, miłośnicy dobrych fabuł będą zadowoleni. Jasne, remake z 2020 roku znacznie ulepsza tego klasyka, ale oryginałowi wciąż trudno odmówić uroku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie