Gracze mogą wysłać specjalną „wiadomość” do Rosjan na 152 mm pocisku haubicy

Wojna w Ukrainie. Twórcy gier wyślą specjalne
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wojna w Ukrainie trwa nadal, a Frogwares kończy swoją Kickstarterową zbiórkę na Sherlock Holmes The Awakened. Niektórzy gracze dostaną możliwość przekazania „pozdrowień” Rosjanom.

Sherlock Holmes The Awakened to zbliżający się remake popularnej gry od ukraińskiego dewelopera Frogwares. Twórcy postanowili zebrać fundusze na dokończenie gry na Kickstarterze. Efekt przebił ich najśmielsze oczekiwania i gra nie tylko zarobiła na siebie, ale deweloperzy otrzymają o wiele więcej, niż chcieli. Nadwyżka ma „wzmocnić naszą sieć bezpieczeństwa i jeszcze bardziej zabezpieczyć przyszłość naszego studia i członków zespołu”, jak informują twórcy.

Wojna w Ukrainie i wyjątkowy pomysł deweloperów

Na sam koniec zbiórki postanowiono jednak umożliwić trzem wybranym losowo graczom przekazanie specjalnych „pozdrowień” dla Rosjan. Studio dogadało się bowiem ze swoimi fanami, którzy aktualnie służą w 24. Wydzielonym Batalionie Szturmowym. Żołnierze walczą z Rosyjskim okupantem, ale zechcieli też pomóc deweloperom.

Dzięki temu gracze, którzy zdecydują się udostępnić poniższego tweeta, mogą liczyć na specjalną nagrodę. Żołnierze napiszą na 152 mm pocisku do haubicy specjalną wiadomość do Rosjan. Wydaje się, że może to być tak naprawdę cokolwiek, choć pewnie studio musi zezwolić na dany pomysł. Trzeba przyznać, że to naprawdę wyjątkowy sposób na reklamowanie zbiórki na swoją grę.

Jeśli chcesz, aby Twoja indywidualna wiadomość została napisana na pocisku artyleryjskim, a jednocześnie pomóc naszym przyjaciołom z Frogwares, prosimy o zaangażowanie. Nie możemy się doczekać, aby wysłać je, specjalną dostawą, do naszych niechcianych gości.

-informuje na powyższym wideo żołnierz

Niedawno dostaliśmy bardzo klimatyczny zwiastun Sherlock Holmes The Awakened. Zobaczycie go w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie