Twórcy MultiVersus szykują nową postać. Chyba wiem, o kogo chodzi

MultiVersus było wielkim hitem już przed premierą. Znamy liczbę graczy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

MultiVersus stoi postaciami. Nic dziwnego więc, że Warner Bros. co rusz przygotowuje nowych (czasem nawet zaskakujących) bohaterów mających zasilić szeregi tej sieciowej produkcji. Niedługo do gry trafi kolejna znana persona.

W mediach społecznościowych gry pojawił się krótki filmik zapowiadający nową postać. Choć nie poinformowano wprost, kim jest nowy bohater, to chwila zastanowienia pozwala dość szybko rozwiać wszelkie wątpliwości. Nową postacią zmierzającą do MultiVersus najpewniej jest Gizmo z Gremlinów.

Skąd ta pewność? Ano stąd, że widoczna na filmiku skrzynka nawiązuje bezpośrednio do Gremlinów, a wyłaniające się z niej łapki niemal na pewno należą do Gizmo. Co prawda wcześniej potwierdzono, że do gry trafi inny przedstawiciel tej marki, Stripe, ale na materiałach promocyjnych był on widoczny w swojej „złej” formie. Albo do gry trafią obie postacie, albo Stripe będzie mógł wrócić do swojej słodkiej i puchatej formy.

Do gry ma wkrótce trafić też jedna z największych aktualizacji w jej historii. Choć nie ujawniono jeszcze szczegółów, wiemy, że na pewno nie zawrze w sobie gildii i sklepu. Game Director poinformował, że na oba systemy trzeba jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie