Już teraz można zapisywać się na testy alfa intrygującego FPS-a z serowym karabinem

Project Slingshot to FPS z serowym karabinem. Zapiszcie się na testy
Newsy PC

Project Slingshot to ciekawie zapowiadający się cyberpunkowy FPS multiplayer. I znajdziemy w nim serowy karabin. Testy ruszą niedługo.

Doprawdy mało która gra wchodzi w fazę testów dostępnych dla graczy, a nie ma nawet oficjalnej nazwy. Project Slingshot, bo tak na ten moment zowie się wspomniana produkcja, to intrygujący FPS w świecie… cyberpunka. Choć zwiastun z pewnością na to nie wskazuje.

Nowy trailer pokazuje nam szereg produktów mlecznych i wygląda jak bardzo nachalna reklama jakiegoś przedsiębiorstwa zajmującego się żywnością. Na końcu możemy jednak podziwiać karabin… z sera. Tak, wiem, że to zwykły i do tego niezbyt piękny skin, ale tytuł i tak rozbudza ciekawość. Karabin z sera, nabiał… czyżby chodziło o dziwną wersję symulatora farmy?

Nic bardziej mylnego. Studio C77 Entertainment tworzy futurystyczną strzelankę dla wielu graczy z nastawieniem na rozgrywki 16 na 16 graczy. Zarys fabularny przedstawia nam świat przyszłości, w którym rządzą wielkie korporacje (oczywiście…). Te ścierają się ze sobą, a wszystko transmitowane jest dla spragnionych krwi i flaków widzów. Jak na razie – gatunkowy standard.

Tytuł ma jednak wyróżniać się otwartymi mapami i „emocjonującą rozgrywką, w której gracze wybierają dowolną broń i wkraczają do napędzanej adrenaliną akcji w nowym świecie”. Czy to tylko puste zapewnienia? O tym możemy przekonać się, zapisując się do testów alfa ciekawej produkcji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia