Taki Wiedźmin 3 spali kartę graficzną. Gracze żartują z mocarnego moda

Wiedźmin 3
Newsy PC

Mody do gry Wiedźmin 3 to niekończąca się historia, lecz widocznie jest zainteresowanie, skoro wciąż powstają. Zerknijcie na najnowszego, który może być nie lada wyzwaniem dla Waszego PC.

Wiedźmin 3 otrzymał świeżego moda dla fanów podkręcania detali do granic możliwości. Programik wpływa na drzewa, a dokładniej na to, jak je widzimy.

Modyfikacja została nazwana Uber Tree LOD i odpowiada za nią Scoutbr0. Jeśli ją zainstalujecie, będziecie mogli rozkoszować się naprawdę pięknymi widokami w Dzikim Gonie. No, jeśli Wasz komputer sobie z tym poradzi.

Ten mod usuwa liczne warianty poziomu szczegółowości drzew, dzięki czemu uzyskujesz tylko najwyższy poziom LOD drzew – pisze autor moda. Przekładając to na ludzki, wszystkie drzewa w grze, niezależnie od tego, w jakiej odległości od Geralta się znajdują, będą szczegółowe jak żyleta.

Poniżej możecie zobaczyć screeny porównawcze i od razu widać, że po zainstalowaniu modyfikacji szczegóły drzew w oddali znacznie zyskują. Programik pobierzecie z tej strony, a jeśli zajrzycie na komentarze do moda, przekonacie się, że gracze mają obawy o wydajność gry i żartują na temat płonących kart graficznych. Czy Twój sprzęt sobie poradzi? Przekonaj się sam instalując Uber Tree LOD.

Wiedźmin 3 – przed i po instalacji moda

Przed instalacją moda do Wiedźmina 3
Przed instalacją moda do Wiedźmina 3
Po instalacji moda do Wiedźmina 3
Po instalacji moda do Wiedźmina 3

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie