DoGRYwka – Prime Gaming na kwiecień nieoficjalnie, Wiedźmin 4 a sprawa silnika i Outlast 4 jak z PSX

DoGRYwka
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Mamy dla Was sporo nowinek ze świata gier. Dziś na tapecie między innymi Wiedźmin 4 (a konkretnie jego silnik), przeciek kwietniowej oferty Amazon Prime Gaming i postarzony Outlast, który wygląda jak gra z epoki pierwszego PlayStation.

Jeśli chodzi o czwartego Wieśka, o zmianie silnika z REDengine na Unreal Engine 5 wypowiedzieli się eksperci z Digital Foundry. Ich zdaniem nie musi to być tak dobra decyzja, jak się wydaje niektórym graczom.

Wyciekła też oferta Amazon Prime Gaming na kwiecień. Tym razem nie ma co liczyć na bardzo mocny zestaw, ale jedną z udostępnionych gier będzie kultowe RPG od Bethesdy. Oczywiście warto wstrzymać się z osądem do oficjalnego ujawnienia oferty.

Outlast to jeden z najpopularniejszych współczesnych horrorów. Jak wyglądałby ten hit, gdyby ukazał się w erze pierwszego PlayStation? Ktoś postanowił to sprawdzić i zaprezentował demake tego straszaka.

Na tym nie koniec świeżych wiadomości ze świata gier. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze newsy. Sprawdźcie, czy nic Was nie ominęło.

Mamy też dla Was zbiór dzisiejszych promocji. Znajdziecie je w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie