Dying Light 2 niebawem otrzyma najbardziej wyczekiwaną przez graczy zawartość

Dying Light 2 - gracz w stroju Ronin
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 wyszedł na początku lutego i od tego czasu wielu graczy brakuje przynajmniej 3 elementów w grze – Nowej Gry Plus, trybu fotograficznego i dodatkowych poziomów trudności. Na szczęście dodanie tego do najnowszego dzieła Techlandu jest już tylko kwestią czasu.

Tymon Smektała, główny designer DL2, opowiedział w wywiadzie z Game Informerem o planach Techlandu na dalszy rozwój gry. Podczas rozmowy z nim zwrócono uwagę na to jak ogromny odsetek graczy prędko osiągnął 100, 200 lub nawet 300 godzin w omawianym tytule.

Tak się składa, że wśród właśnie tej grupy osób najczęściej przejawiają się prośby o New Game+, nowe poziomy trudności czy photo mode. Smektała doskonale o tym wie i skomentował tę kwestię następująco:

To są zdecydowanie rzeczy, które są obecnie na stole i nad którymi pracujemy. Nie chcę wchodzić w zbyt wiele szczegółów… ale już wkrótce ludzie zaczną widzieć, jak te rzeczy są dodawane do gry w takiej czy innej formie.

– powiedział Tymon Smektała w rozmowie z Game Informerem

Przedwczoraj informowałem na temat pierwszego fabularnego DLC do DL2 oraz dalszych planów na kolejne dodatki. Tymon Smektała powiedział, żeby fani gry „spodziewali się niespodziewanego”. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutowało 4 lutego 2022 roku. Gra obecnie jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Na chwilę przed premierą ogłoszono, iż wydanie chmurowe stworzone z myślą o Nintendo Switch zostało opóźnione. Na ten moment nie jest znana data wydania wymienionej wersji, choć twórcy obiecali, że okres oczekiwania ma się graczom opłacić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie