PS Plus kwiecień 2022 – lista życzeń. Podejdźmy do tematu racjonalnie [AKTUALIZACJA]

PS Plus kwiecień 2022 - logo - predykcje
PS4 PS5

W przyszłym tygodniu PlayStation nareszcie ogłosi ofertę gier z PS Plus na kwiecień 2022. To dobry moment, by spróbować przewidzieć, jakie produkcje tym razem trafią w ręce subskrybentów.


AKTUALIZACJA

Do sieci trafił wiarygodny przeciek oferty PS Plus na kwiecień 2022. Więcej na jego temat możecie przeczytać tutaj.


No właśnie – bierzcie pod uwagę, że w tym tekście znajduje się właśnie lista gier, które z chęcią odebrałbym w plusie. Podszedłem jednak do tematu racjonalnie i nie zdziwię się, jeśli któraś z pozycji pokryje się z niespodzianką „niebieskich”.

Oferta gier z PS Plus na kwiecień 2022 – moje predykcje

Po pierwsze najpierw przyjrzałem się kalendarzowi premier, by znaleźć swoją ewentualną grę premierową. Cóż, 5 kwietnia debiutują dwie produkcje w sklepie PS Store – LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz MLB The Show.

Dejcie mnie te klocki

Szczerze mówiąc, chyba jedynie w alternatywnej rzeczywistości którakolwiek z wymienionych gier trafiłaby w dniu swojej premiery do Plusa ze względu na ogromną wartość obydwu marek. Mimo to, jako wielki fan gwiezdno-wojennych gier oraz klocków LEGO nie pogardziłbym właśnie pierwszym z nich. Wiele osób pewnie jednak by nie było zadowolonych z tego, ponieważ dopiero co w Plusie można było zgarnąć LEGO DC Super-Villains.

Jeśli mam się rozczarować, to tylko God of Warem

Zdarzało się w przeszłości, że PlayStation wstawiało do Plusa którąś z gier dostępnych w ramach PS Plus Collection. Było tak m.in. z Mortal Kombat X i nie zdziwiłbym się, jeśli taka sytuacja miała się powtórzyć jeszcze nieraz. Jeśli jednak miałbym wybrać jeden tytuł ze wspomnianej puli, który miałby w kwietniu trafić, jako posiadacz PS4 ucieszyłbym się z God of War z 2019 roku.

PlayStation, spełnij moje spider-mańskie marzenie

Moim ostatnim typem i tym samym spełnieniem małego gamerskiego marzenia byłby Marvel’s Spider-Man lub samodzielny dodatek z Milesem Moralesem. W końcu od debiutu Człowieka Pajączka minęło już kilka ładnych lat, a jeśli PlayStation nie będzie chciało dać samodzielnego tytułu, to czarnoskóry padawan Parkera byłby i tak smacznym kąskiem.

Przypominam, że oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus na kwiecień 2022 odbędzie się w najbliższą środę (30 marca) około godziny 17:30. Nowe gry zostaną udostępnione subskrybentom już w kolejny wtorek (5 kwietnia). Jeśli nie przypisaliście jeszcze do swoich bibliotek prezentów przewidzianych na marzec, to rekomenduję się pospieszyć. Link z omówieniem tychże tytułów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie