Kto by się spodziewał? Jednym z najpopularniejszych modów do Wiedźmina 3 jest ten na golaśne kobiety

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - All woman with different bodies(Nude-MOD)
PC

Społeczność fanów modowania gry Wiedźmin 3 nie przestanie mnie nigdy zaskakiwać. Ponownie jednym z najczęściej pobieranych modów jest ten na rozbieranie kobiecych NPC.

Do wczoraj All woman with different bodies(Nude-MOD) było najczęściej pobieraną modyfikacją do Wiedźmina 3 w ciągu ostatnich 30 dni. Dziś jednak prześcignąła go Blitz FX, czyli modyfikacja na jeszcze piękniejszą grafikę. Obecnie jest to właśnie najbardziej popularny fanowski dodatek wśród społeczności serwisu NexusMods.

Wracając jednak do wspomnianego nude moda, ten wprowadza do produkcji różne modele nagich kobiecych ciał. Standardowo w grze każdy NPC płci żeńskiej posiada dokładnie te same poligony, a instalacja omawianego fanowskiego dodatku ostatecznie to zmieni. Wszelkim poprawkom uległy oczywiście miejsca intymne, a w niektórych przypadkach można zauważyć dodatkowe detale.

Z instalacją tego moda wiąże się jeszcze fakt otrzymania przez Geralta nowej supermocy. Pamiętacie widzenie przez ściany Supermana? Można powiedzieć, że Rzeźnik z Blaviken zyskał tę samą, a w zasadzie bardzo podobną zdolność. Ten po prostu widzi wszelkie panie bez ubrań.

Jeśli z jakiegoś nieznanego mi powodu Wasz „kolega” chciałby poprosić o link do All woman with different bodies (Nude-MOD), to znajdziecie go w tym miejscu. Przechodząc na wymienioną stronę także będziecie mogli zobaczyć więcej zdjęć prezentujących owoce prac modera.

Warto zaznaczyć, że kilka tygodni temu miała miejsce praktycznie identyczna sytuacja. Wtedy to na pierwszym miejscu w rankingu pobierania modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon był Ultimate Nude Mod, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie