Aktualizacja PS5 znów płata figle. Tym razem oberwały kontrolery DualSense

DualSense - czerwony kontroler
PS5

Najnowsza aktualizacja PS5 znowu narobiła graczom problemów. Niektórzy posiadacze konsoli zgłaszają bardzo poważne kłopoty z funkcjonowaniem kontrolerów DualSense. Innymi słowy: jeśli natraficie na ten sam kłopot, to nie pogracie.

Pady niektórych graczy po prostu odmawiają posłuszeństwa. Da się je włączyć i przez chwilę obsługiwać, ale ostatecznie same tracą połączenie z konsolą. Według osób zgłaszających problemy, na rzeczony kłopot nie pomaga nawet skorzystanie z instrukcji ze strony pomocy technicznej PlayStation.

Nicola40670128: Minęły 2 dni od ostatniej aktualizacji mojej konsoli PS5 i nadal mam bardzo poważne problemy z odłączaniem kontrolera DualSense. Wielu graczy nie może już korzystać ze swojej konsoli. Proszę poinformujcie deweloperów o tym problemie.

Poossef: PlayStation, proszę o pomoc. Mój kontroler ciągle się rozłącza. Wykonałem wszystkie kroki opisane na stronie internetowej, ale ciągle się rozłącza.

Komentarze graczy z profilu Ask PlayStation UK

Na razie nie wiadomo kiedy PlayStation zajmie się rzeczonym błędem. Firma nie odniosła się bezpośrednio do sprawy, ale miejmy nadzieję, że o problemie zostali już poinformowani deweloperzy.

To zresztą nie jedyny problem, jaki przyniosła ze sobą nowa aktualizacja PS5. Chwilę po jej wprowadzeniu mieliśmy do czynienia ze sporą awarią serwerów PlayStation. Nie działały między innymi PS Store, PS Plus i PS Now. Na szczęście tą małą katastrofę zażegnano dość szybko. Oby się prędko nie powtórzyła.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie