DoGRYwka – zmiany w The Last of Us Part I, długość Starfield oraz zwiastun STALKER 2

The Last of Us Part I ze zmienioną postacią. Zbiór newsów z dziś
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

The Last of Us Part I to remake pierwszej części cenionych gier od Naughty Dog. Deweloperzy zadbali nie tylko o graficzne poprawki czy usprawnienia rozgrywki. Postanowiono poprawić wygląd niektórych postaci. Część graczy nie może przeboleć, że Tess została rzekomo „postarzona”.

Starfield niedawno dostał pierwszy oficjalny pokaz rozgrywki. Gra zapowiada się na dużą, a nawet wielką – w końcu do dyspozycji mamy mieć ponoć 1000 planet i 4 główne miasta. To wszystko zajmie nam sporo czasu. Najnowsza gra od Bethesdy ma być około 20% dłuższa od poprzednich „gigantów” studia, pokroju Fallouta 4 czy Skyrim. Lepiej z góry zarezerwujcie trochę czasu.

STALKER 2 dostał niedawno nowy zwiastun, który przybliża nam to uniwersum i udowadnia, że twórcy faktycznie dłubią przy pozycji. Jest to godne podziwu, gdyż GSC Game World jest ukraińskim studiem. Ukraina, jak wiadomo, została bezpodstawnie zaatakowana przez Rosję. Mimo toczących się walk część pracowników cały czas pracuje. Niektórzy z domu, inni w biurze, ale fakt faktem, że wspólnymi wysiłkami zamierzają wydać STALKER-a 2 w przyszłym roku.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą dzisiejszych informacji!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie