STALKER 2 na nowym zwiastunie. GSC Game World nie zaprzestało produkcji

STALKER 2 - zrzut ekranu
Newsy PC Xbox Series

GSC Game World nadal pracuje nad grą STALKER 2. Ukraińskie studio opublikowało właśnie nowy zwiastun fabularny wyczekiwanego tytułu.

Trailer Enter the Zone stanowi kolejne wprowadzenie do historii i świata nowego STALKER-a. Jak na grę od GSC przystało, klimat jest tak gęsty, że można go kroić nożem a i oprawa wizualna robi bardzo dobre wrażenie.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że premiera STALKER 2 została przesunięta na przyszły rok i nie powinno to nikogo dziwić. Część deweloperów z GSC Game World albo ruszyła na front, albo zaangażowała się w wolontariat, a więc moc przerobowa studia jest nieco mniejsza niż wcześniej. W obecnych okolicznościach cierpliwość i zrozumienie są złotem.

Twórcy nie zawiesili jednak produkcji całkowicie. W maju GSC potwierdziło, że prace nad nowym STALKER-em są kontynuowane pomimo trwającej rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Publikacja powyższego zwiastuna jest kolejnym jasnym sygnałem, że tytuł nadal powstaje i fani nie mają się o co martwić. Na premierę możemy jednak poczekać jeszcze wiele miesięcy.

Czekam na STALKER 2 jak zły i nie mogę się doczekać, aż ponownie wkroczę do Zony i zapoluję na hordy mutantów – Heart of Chornobyl zapowiada się wybornie. Oby twórcy mogli w niedalekiej przyszłości pracować nad grą w spokoju i – co najważniejsze – bezpieczeństwie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie