Znamy datę kolejnej bety Overwatch 2. Zagramy nową postacią

Overwatch 2 - znamy datę kolejnej bety i szczegóły
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Blizzard podzielił się datą startu kolejnej bety Overwatch 2. Tym razem gracze będą mogli wcielić się w nową postać, czyli Junker Queen i to na nowej mapie.

Blizzard niedawno podzielił się kolejnymi konkretami związanymi z Overwatch 2. Dowiedzieliśmy się, że gra przechodzi w formułę free-to-play, a posiadacze „jedynki” mogą liczyć na bonusy. Docelowa data premiery we wczesnym dostępie to 4 października 2022. Jakiś czas temu zakończyła się również beta, w której udział wzięli niektórzy gracze. Deweloperzy podsumowali wydarzenie i zapowiedzieli sporo poprawek, skupiając się na sugestiach fanów i społeczności.

Do gry trafić ma także oczekiwana przez długi czas tajemnicza do tej pory postać Junker Queen. I to właśnie w nią będziemy się mogli wcielić, gdy ruszy kolejna beta. Ta, wedle zapewnień Blizzarda, ma rozpocząć się 28 czerwca, ale nie wiemy, ile może potrwać. Więcej szczegółów oraz możliwość zapisywania się dostępne będą już jutro, 16 czerwca. Tym razem zagramy nie tylko na PC, ale również i konsolach.

Nowa transmisja na temat Overwatch 2

Twórcy szykują dla nas specjalny stream, w którego trakcie zdradzą nie tylko szczegóły bety, ale również informacje dotyczące nowości. Zostanie w pełni zaprezentowana i omówiona postać Junker Queen. Najpewniej zobaczymy również dokładnie nową mapę, która również dostępna ma być w kolejnej edycji rozgrywek testowych. Transmisja odbędzie się już jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Nie możemy się doczekać, kiedy 4 października rozpoczniemy przygodę z Overwatch 2 i przedstawimy nową, ekscytującą wizję rywalizacji, z nową, niesamowitą zawartością i nowym wyobrażeniem kultowych bohaterów, map i rozgrywki, które uczyniły oryginalną grę tak fascynującą,

– wyjawił w trakcie niedawnej zapowiedzi Mike Ybarra, szef Blizzard

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie deweloperzy zmagają się ze sporą presją graczy. Choć ostatnia ich produkcja, Diablo Immortal, okazała się naprawdę świetną grą, mikropłatności doprowadzają niektórych do furii. Na szczęście zapewniono nas, że taki sam los nie spotka Diablo IV. Oby tak się stało. Jako fan Overwatch liczę także, że gra nie zostanie oparta za bardzo na płatnych loot boxach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie