Wiemy, ile czasu zajmie przejście Starfield. Niektórym graczom przyda się urlop

Starfield - wiemy, jak długi będzie główny wątek fabularny
Newsy PC Xbox Series

Todd Howard potwierdził, ile potrzeba czasu, aby ukończyć główny wątek fabularny w Starfield. Produkcja będzie trochę dłuższa od poprzednich gier studia.

Deweloper twierdzi, że kosmiczne RPG wymaga około 20% więcej czasu na dotarcie do finału głównej historii, jeśli nie zaangażujemy się w aktywności poboczne. Biorąc pod uwagę, że przejście Fallouta 4 zajmuje około 25 godzin, a Skyrim da się ukończyć w mniej więcej 35 godzin, można wywnioskować, że do napisów końcowych Starfield dotrzemy po 30 lub 40 godzinach rozgrywki.

Ta gra będzie trochę dłuższa niż nasze poprzednie produkcje i możemy ją jeszcze trochę podrasować. Jest więcej zadań, więc może zająć o 20% więcej niż poprzednie gry.

– powiedział Todd Howard w rozmowie z IGN

Możecie więc raczej zapomnieć o ukończeniu nowej gry Bethesdy w trakcie weekendu. Jeśli chcecie szybko uporać się z kampanią, lepiej weźcie sobie wolne w pracy.

Kampania na 30-40 godzin to sporo, ale nie tak dużo jak na grę, która szczyci się ponad tysiącem planet do zwiedzenia. Trzeba jednak pamiętać, że gry Bethesdy to nie tylko główna historia, a przede wszystkim dziesiątki (jeśli nie setki) zadań pobocznych do wykonania i dodatkowych lokacji do zwiedzenia. Dodajmy do tego możliwość budowania bazy oraz modyfikacji statku kosmicznego i mamy przepis na prawdziwego giganta wśród gier z otwartym światem.

Nic dziwnego, że Bethesda chce, aby gracze spędzili ze Starfield długie godziny. Na kolejną grę studia możemy poczekać jeszcze kilka ładnych lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie