Pełna wersja FIFA 22 trafi do Xbox Game Pass już niedługo

Xbox Game Pass dostanie FIFA 22 i to już niebawem
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

EA Play, a co za tym idzie – także i Xbox Game Pass Ultimate otrzymają pełną wersję gry FIFA 22. Ta trafić ma do usług już w przyszłym tygodniu.

Z jednej strony wielu fanów narzeka na to, że każda kolejna FIFA to znowu to samo, ale trzeba przyznać jedno – i tak dostarcza sporo zabawy. To trochę jak z cyklem Call of Duty, gdzie kolejne części nie zmieniają się tak bardzo, ale wciąż są wartymi uwagi grami. Jeżeli nie chcieliście do tej pory wydawać na najnowszą “fifkę” kasy – mamy radosną nowinę.

EA potwierdziło, że FIFA 22 trafi do listy gier EA Play List już 23 czerwca, czyli w przyszłym tygodniu. Play List to szereg wartych uwagi gier Electronic Arts, w które można zagrać w ramach opłaty uiszczanej za abonament EA Play. Subskrypcja działa nie tylko na PC, ale też i Xbox oraz PlayStation. Warto jednak pamiętać, że płacąc za Xbox Game Pass Ultimate, również możemy z tej oferty korzystać.

EA Play i Xbox Game Pass tego samego dnia

Dlatego FIFA tego samego dnia stanie się również dostępna w usłudze Microsoftu. To świetna okazja na zapoznanie się z pełną wersją gry. Do tej pory mogliśmy korzystać jedynie z limitowanego do 10 godzin triala. Pełna wersja gry będzie już kolejną pozycją od EA Sports w XGP. Z zeszłorocznych nowości dostaliśmy przecież Madden NFL 22, NHL 22 i F1 2021.

Warto także przypomnieć, że Electronic Arts zaczęło testować rozgrywki cross-play w najnowszej części FIFA. Na ten moment możliwość ta zablokowana jest wyłącznie dla użytkowników Xbox Series X i S oraz PlayStation 5 i Stadia. Gracze PC i poprzednich generacji muszą uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście, wedle pierwszych plotek, FIFA 23 ma zaoferować pełen cross-play. Nie ma się co dziwić, skoro tym razem (podobno…) zagramy w FIFA World Cup zarówno męskimi, jak i żeńskimi drużynami.

FIFA 23 będzie końcem tej serii, a przynajmniej spod skrzydeł EA. Nowa marka nosić ma tytuł EA Sports FC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie