Assassin’s Creed Origins za darmo na weekend. Można już pobierać

Assassin's Creed Origins - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series XOne

Jeśli nie graliście jeszcze w Assassin’s Creed Origins, teraz możecie się zapoznać z tym tytułem zupełnie za darmo. Pobierzecie je już od dziś.

W Origins będzie można grać całkowicie za darmo od godziny 18:00 dnia 16 czerwca do 18:01 dnia 20 czerwca. Jeśli chcecie zacząć rozgrywkę od razu, macie szczęście, bo Ubisoft udostępniło pre-load. Wasze postępy poczynione w trakcie darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na jej zakup.

Grę można już pobierać za pośrednictwem platform:

  • Google Stadia
  • PC (przez Ubisoft Connect)
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X oraz S

Jedynym ograniczającym Was czynnikiem w trakcie rozgrywki będzie czas. Choć raczej nie zdążycie przejść gry w nieco ponad jeden weekend, z całą pewnością dacie radę zapoznać się z jej sporym fragmentem.

A zapoznać się warto, bo Origins to moim zdaniem jedna z najlepszych odsłon Assassin’s Creed. Egipska przygoda Bayeka oferuje ciekawą fabułę, wciągający gameplay i przepiękne widoczki. Dodatkowo sam setting również daje radę, bowiem na rynku nie ma zbyt wielu współczesnych gier osadzonych w starożytnym Egipcie.

Przypominam, że Assassin’s Creed Origins dostało niedawno aktualizację na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Dzięki niej gra działa w 60 klatkach na sekundę bez większych problemów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie