PlayStation wyceniło Tekkena 2 na 44 000 złotych. „Co za wspaniała cena, Sony”

PlayStation State of Play - grafika
Newsy PS4 PS5

Klasyczne gry są już dostępne w PlayStation Store w niektórych regionach. Nie obyło się jednak bez pewnych kuriozalnych błędów, w tym szalenie drogiego Tekkena 2.

Gracze korzystający z PS Store w Stanach Zjednoczonych musieliby wydać sporą sumkę, aby zaopatrzyć się w kultową bijatykę z ery PS1. Gra została przypadkowo wyceniona na 10 000 dolarów, czyli około 44 000 złotych. Nawet biorąc pod uwagę kultowy status tej produkcji, to troszeczkę za dużo.

Żeby było jeszcze zabawniej, błąd w PS Store nie umknął uwadze reżysera serii Katsuhiro Harady. Deweloper skwitował pomyłkę wymownym „Co za wspaniała cena, Sony”. Swoją drogą, zastanawiam się, czy znalazł się śmiałek, który zdecydował się na zakup takiej ultradrogiej wersji Tekkena 2.

Tekken 2 jest jedną z klasycznych gier, które zostały dodane do oferty PS Store wraz ze startem nowej oferty PlayStation Plus w niektórych regionach. Wśród kultowych gier, które można teraz kupić, znajdziemy również takie hity sprzed lat jak Ape Escape, Resident Evil Director’s Cut, Oddworld: Abe’s Odysse czy Wild Arms.

Nowe PlayStation Plus jest już dostępne w USA i Azji. Europejska premiera nastąpi dopiero 23 czerwca, a do Polski trafią wszystkie główne opcje subskrypcji, w tym zawierające możliwość gry w chmurze Premium. W tym miejscu znajdziecie nasz poradnik dotyczący nadchodzącej przebudowy oferty PS Plus.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie