DoGRYwka – plany CD Projektu, przeciek Need for Speed i ugrzecznione GTA V

dogrywka - gta v, need for speed, wiedźmin 4
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Oto kolejna DoGRYwka. Mamy dla Was wieści o planach CD Projektu, kolejny przeciek nowego Need for Speed oraz informacje o „ugrzecznionym” GTA V.

CD Projekt potwierdza, że w tym roku zajmie się między innymi tworzeniem rozszerzenia do Cyberpunka 2077 i dalszym wspieraniem [rpdilcko. W tym roku zadebiutuje również kolejna gra nawiązująca do Gwinta, a w przygotowaniu znajduje się nowy tytuł osadzony w wiedźmińskim uniwersum, Wiedźmin 3 na konsole nowej generacji i nieogłoszony projekt The Molasses Flood.

W sieci pojawiły się nowe wieści o kolejnej odsłonie Need for Speed. Niezapowiedziana jeszcze gra ma zaoferować grafikę w fotorealistycznym stylu, ale za to z elementami rodem z… kreskówek. Nietypowe połączenie, nieprawdaż?

Gracze donoszą, że GTA V doczekało się pewnych nieznanych wcześniej zmian. Gra w wersji na PS5 i Xbox Series została pozbawiona potencjalnie szkodliwych nawiązań do osób transseksualnych oraz drag queens. Internauci spekulują, że Rockstar Games chce uniknąć oskarżeń o naśmiewanie się z mniejszości w swojej grze.

Poniżej znajdziecie pełną listę najważniejszych gamingowych wieści dnia dzisiejszego:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie