Epic Games jednak rozda jeszcze jedną grę za darmo. To gratka dla fanów horrorów

Gra za darmo - Epic Games Store - Amnesia Rebirth
Newsy PC

Ponownie Epic Games lekko zmieniło swoje plany odnośnie najbliższego czwartku. Choć wcześniej zapowiadało się, że do zgarnięcia będzie tylko jedna gra za darmo, gracze jednak zgarną aż dwie. I to niebyle jakie produkcje, bo jedną ciekawostkę do grania w kooperacji oraz trzecią część jednego z najbardziej znanych cykli horrorów.

Epic Games nie zawsze lubi od razu zdradzać wszystkie swoje zamiary względem gier za darmo do otrzymania w kolejnym miesiącu. Choć wczoraj o godzinie 17:00 ogłoszono jedynie rozdawanie Riverbond, do posiadaczy kont na platformie EGS trafi także Amnesia: Rebirth, czyli najnowsza część sławnej serii horrorowej.

W przeszłości zdarzało się już niejednokrotnie, iż Epic Games zmieniało plany odnośnie gier, które trafią za darmo do użytkowników ich platformy. Czasem była to całkowita podmianka tytułów, a czasem właśnie dołożenie kolejnej produkcji do puli rozdawanki. Tym razem na szczęście doszło do zmiany na plus, bowiem otrzymamy nie jedną produkcję, a aż dwie.

Przypominam, że od wczoraj każdy może przypisać do swoich bibliotek Insurmountable oraz XCOM 2. Jeśli jesteście fanami alpinizmu i strategii pełnych strzelania do wrogich kosmitów, powinniście popędzić w tym momencie logować się do Epic Games Store w celu odebrania wymienionych tytułów. Co prawda macie czas na ich odebranie do 21 kwietnia, do godziny 16:59, ale przecież każdemu może zdarzyć się zapomnieć. Do tego zaraz zaczynamy weekend, więc wielu z Was powinno mieć więcej czasu na granie. Idealnie, by sięgnąć po dobroci od wujka Epica, prawda?

21 kwietnia spodziewajcie się także odpowiedniego przypomnienia o dwóch kolejnych grach do odebrania za darmo. News o tym pojawi się na naszej stronie w momencie udostępnienia prezentów. Kto wie, co w jeszcze kolejnym trafi w nasze ręce? Jeżeli macie jakieś oczekiwania, pochwalcie się nimi w sekcji komentarzy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie