„Kratos” zatrzymany. Poważne zarzuty wobec aktora wcielającego się w boga wojny

God of War Ragnarok nie na PS4 - Kratos
PC PS4 PS5

Aktor użyczający ruchów Kratosowi z God of War został zatrzymany przez policję. Oskarżono go o kontakt z osobą nieletnią w złym celu.

Los Angeles Police Department opublikowało oświadczenie, w którym poinformowano o zatrzymaniu Josepha Gatta i przeszukaniu jego mieszkania. Aktor motion capture został zatrzymany za kontakt z osobą nieletnią w celu popełnienia przestępstwa seksualnego.

Aktor opublikował oświadczenie, w którym twierdzi, że jest niewinny. Joseph Gatt obiecuje, że współpracuje z policją i zrobi wszystko, aby oczyścić się z – według niego – nieprawdziwych zarzutów.

Oczywiście chcę się odnieść do absolutnie przerażających i całkowicie nieprawdziwych zarzutów, które ostatnio padły pod moim adresem. Są one w 100% kategorycznie błędne i nierozważne. Potwierdziłem błędy i mylące informacje zawarte w dzisiejszym komunikacie prasowym. W pełni współpracuję z policją i policją Los Angeles, aby dotrzeć do sedna sprawy. Mam nadzieję, że uda mi się oczyścić moje dobre imię.

– napisał Joseph Gatt na Twitterze

Gatt użyczył swoich ruchów Kratosowi w God of War z 2018 roku, a jako aktor mocap udzielał się także w GoW II, 24: The Game, Driv3r i pierwszym Sniper Elite. Pracował również jako aktor głosowy przy wielu grach, w tym The Elder Scrolls Online, Star Trek Online i Star Wars: The Old Republic.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie