Promocje dnia – 12 zestawów PS5 z grami i akcesoriami, PS Plus na rok za 159,99 zł oraz ELEX II za 99 zł

PS5, logo PS Plus, cover art ELEX II
Newsy PC PS4 PS5

Chyba czas powoli zażegnać czasy braku dostępności PS5 w polskich sklepach (odpukać *puk, puk*), bowiem odnaleźliśmy dla Was aż 12 różnych zestawów z konsolą. Oprócz tego oczywiście masa innych ciekawych ofert na produkty z działu gaming i nie tylko.

Wszystkie artykuły w tym tekście są dostępne w momencie jego publikacji.

12 zestawów PS5 z grami i akcesoriami

Do wyboru, do koloru! Choć w ostatnich tygodniach konsole PS5 wyprzedawały się niczym ciepłe bułeczki, dziś cały dzień dostępne są najróżniejsze zestawy. Do części z nich dodawane są kolejne kontrolery DualSense w wielu barwach. Podobnie jest z grami, bowiem kolejne komplety zawierają różnorakie produkcje, często ekskluzywne dla marki PlayStation.

PS Plus na rok za jedynie 159,99 zł w sklepie Eneba

Posiadając konsolę PS4 lub PS5 szczególnie opłaca się być subskrybentem usługi PS Plus. Standardowo dostęp do niej na okres 12 miesięcy kosztuje aż 240 zł. Korzystając z promocji sklepu Eneba możecie zaoszczędzić aż 80 zł, które zawsze można zainwestować na inne przyjemności.

ELEX II na PC i PS5 za 99 zł

ELEX II to jedna z największych premierowych gier z ostatnich tygodni. Jeśli czekaliście na odpowiednią okazję, by tanio zakupić wymienioną produkcję, lepszego momentu w najbliższym czasie najpewniej nie będzie. 99 zł za grę na minimum ponad 30 godzin to świetny deal, którego szkoda byłoby przegapić.

Pozostałe oferty, które dziś dla Was odnaleźliśmy, znajdziecie poniżej:

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie