Wkrótce nowy pokaz Saints Row. Ujawniono, na czym się skupi

Saints Row - zrzut ekranu ze zwiastuna
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Stęskniliście się już za Saints Row? Jeśli tak, wkrótce czeka nas kolejny pokaz nadchodzącej produkcji. Wydawca gry potwierdza, że niedługo poznamy szczegóły personalizacji.

Prezentacja produkcji odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 21:15 czasu polskiego. Obejrzymy ją na Twitch.tv oraz YouTube. Na razie nie ujawniono, ile czasu będzie trwała transmisja.

W materiale ujrzymy szczegóły personalizacji. Spodziewałbym się, że Volition pokaże kreator postaci, sklepy z ubraniami, tuningowanie aut, modyfikowanie broni i dostosowywanie kontrolowanego przez nas gangu. Być może przygotowano również dodatkowe niespodzianki.

Wydawca produkcji twierdzi, że fani i gracze niezwiązani wcześniej z serią „będą zachwyceni” nadchodzącym pokazem.

W ramach samego pokazu, zarówno długoletni fani, jak i nowicjusze będą zachwyceni nowym zwiastunem skupiającym się na personalizacji we wszystkich aspektach wyboru gracza w grze, który sprawi, że gracze będą podekscytowani wszystkimi niesamowitymi sposobami, na jakie można być swoim własnym szefem w Saints Row – naprawdę pokaże on szeroki i głęboki zakres funkcji personalizacji, jakie Volition umieściło w tytule.

– informuje Deep Silver
Źródło: VideoGamesChronicle

Seria Saints Row od zawsze dawała graczom sporą swobodę w personalizowaniu postaci. Nowa odsłona cyklu niesie ze sobą obietnicę wielkiej skali i wysokiej jakości, więc nie zdziwię się, jeśli również personalizacja będzie bardziej złożona niż w starszych częściach serii. Mam nadzieję, że Volition nie ograniczyło się do dość standardowych rozwiązań, które widzieliśmy już w trójce i czwórce.

W listopadzie zeszłego roku zapowiedziano, że produkcja ukaże się z opóźnieniem. Pierwotnie premierę planowano na luty 2022 roku, ale debiut przesunięto na 23 sierpnia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie